Листопадовий чин

Листопадовий чин — символ незламності українського духу

У Золочівському краї відбулися урочистості з нагоди річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки та вшанування воїнів Української Галицької Армії — борців, які першими підняли прапор української державності на західних землях.

У заходах взяли участь Козацька сотня, Братство ОУН-УПА, учні Золочівського професійного коледжу з ініціативи вчителя Захисту України Тараса Криницького. До події долучилися нащадки славетних родів Трильовського та Шухевича, духовенство та представники громади. Присутні поклали квіти до могил воїнів УГА, запалили свічки пам’яті та вшанували героїв хвилиною мовчання.

У промовах звучали слова вдячності тим, хто виборював українську волю сто років тому, і тим, хто боронить її сьогодні. Листопадовий чин — це не лише сторінка історії, а вічний поклик до боротьби, символ відродження українського духу.

Пам’ять про ЗУНР — це вогонь, який передається від покоління до покоління. І поки цей вогонь горить у серцях українців — живе Україна, її честь, слава і свобода!

Сьогодні викладачі та учні нашого закладу освіти долучилися до онлайн-конференції «Кіберстійкість освіти Львівщини. Виклики, загрози та підходи 2025/26 навчального року». Під час заходу учасники ознайомилися з актуальними питаннями кібербезпеки, захисту дітей та молоді в цифровому середовищі, а також отримали корисні рекомендації щодо безпечної поведінки в онлайн-просторі. Дякуємо організаторам за змістовну та важливу конференцію! #Кібербезпека#ОсвітаЛьвівщини#ОнлайнКонференція#БезпечнийІнтернет

У суботу, 23 травня, у Львів з нагоди Дня Героїв відбувся традиційний марш пам’яті, присвячений вшануванню борців за незалежність України — від діячів визвольного руху минулого до сучасних захисників держави. До заходу долучилися учні Золочівського професійного коледжу разом із викладачем Тарасом Криницьким. Марш розпочався біля Пам’ятник Степану Бандері та пройшов вулицею Коперника і проспектом Свободи […]

Наші студенти були учасниками обласних змагання XLII з легкої атлетики серед навчальних закладів професійно-технічної освіти Львівщини. Змагання відбулися у Львові на стадіоні Динамо серед 15-ти команд . Пишаємось здобутками наших студентів Юнки вибороли 3 місце у командній естафеті 4×100 м Михальчук Марія Візавер Анастасія Стецюк Христина Митулинська Олена.. Глова Павло в індивідуальному виді з штовханні […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x